EST107M025AE3AA
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EST107M025AE3AA
EST107M025AE3AA Hakkında
KEMET EST107M025AE3AA, 100µF kapasitans değerine ve 25V nominal gerilime sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisi sunar. ESR değeri 100kHz'de 380mOhm olup, yüksek frekans uygulamalarda düşük empedans sağlar. 100kHz'de 340mA ve 120Hz'de 136mA ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı analog-dijital devreler gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 380mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 340 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 136 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V