ESS106M063AE2EA
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESS106M063AE
ESS106M063AE2EA Hakkında
KEMET ESS106M063AE2EA, 10µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu bileşen, 1000 saatlik ömür süresine (105°C'de) sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolaylıkla entegre edilebilir. ±20% tolerans değerine ve polar yapısına sahip olan kondansatör, yüksek frekans uygulamalarında 75mA (10kHz'de) ripple current kapasitesine, düşük frekans uygulamalarında ise 50mA (120Hz'de) ripple current kapasitesine sahiptir. Filtre, bypass ve decoupling uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 75 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V