ESS106M025AB2AA
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESS106M025AB
ESS106M025AB2AA Hakkında
KEMET ESS106M025AB2AA, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltajda çalışan bu bileşen, radial montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 1000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, yüksek frekans uygulamalarında 49.5 mA ripple akım kapasitesine ve düşük frekans uygulamalarında 33 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Power supply devreleri, filtering uygulamaları ve genel elektronik devreler için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 49.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 33 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V