ESS105M050AB2EA
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESS105M050AB2EA
ESS105M050AB2EA Hakkında
KEMET ESS105M050AB2EA, 1 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 105°C'de 1000 saatlik ömre sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, through-hole montajına uygun olup, 10 mA @ 120 Hz low frequency ripple current ve 15 mA @ 10 kHz high frequency ripple current değerlerine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreler ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V