ESRG160ELL332MM15S
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESRG160ELL332MM15S
ESRG160ELL332MM15S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESRG160ELL332MM15S, 3300 µF kapasitansı ve 16V rated voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 100 kHz'de 1.5768 A ve 120 Hz'de 1.46 A ripple akım özellikleriyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Polar yapısı nedecek kutupluluk gözlenerek montaj yapılmalıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5768 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.46 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V