ESRE331M02R
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Paket/Kılıf
2917 (7343 Metric)
Seri / Aile Numarası
ESRE331M02R
ESRE331M02R Hakkında
ESRE331M02R, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 330µF kapasitanslı alüminyum polimer SMD kondansatördür. 2V rated voltage ile düşük gerilim uygulamalarına uygun olan bu bileşen, bypass ve decoupling işlevleri için tasarlanmıştır. 12mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlayarak yüksek frekans (100 kHz'de 3.3A) ripple akımı kapasitesine sahiptir. 2917 (7343 Metric) paket tipi ile surface mount uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 1000 saat 105°C ömür değeri vardır. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Bypass, Decoupling
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2 V