ESRD470M06R
CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
ESRD470M06R
ESRD470M06R Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen ESRD470M06R, 47µF kapasitansına sahip yüksek frekanslı alüminyum polimer kondansatördür. Surface mount 2917 (7343 metrik) paket tipi ile tasarlanan bu bileşen, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılır. 6.3V nominal gerilim, ±20% tolerans ve 18mOhm düşük ESR değeri ile kararlı güç dağıtımı sağlar. 100 kHz'de 2.5A ripple akım kapasitesine sahip olan komponent, -55°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Ürün obsolete durumundadır.
Applications Bypass, Decoupling
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V