ESRD101M0EXB
CAP ALUM POLY 100UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
ESRD101M0EXB
ESRD101M0EXB Hakkında
ESRD101M0EXB, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 100 µF kapasiteli alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, Surface Mount (SMD) paketinde 2917 (7343 Metric) formatında sunulmaktadır. 15mOhm ESR (Eşdeğer Seri Direnci) sayesinde düşük empedans sağlar. Bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılmaya uygun olan kondansatör, yüksek frekansta (100 kHz'de 2.7 A) ripple akımına dayanabilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ürün şu anda üretim dışıdır.
Applications Bypass, Decoupling
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 2.7 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V