ESMR451VSN221MR25S
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMR451VSN221MR25S
ESMR451VSN221MR25S Hakkında
United Chemi-Con üretimi ESMR451VSN221MR25S, 220µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile güç kaynakları, konverter devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Snap-in radial kasa ile PCB'ye kolayca montajı sağlanır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantilidir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 50 kHz'de 2.4024A, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 1.68A'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4024 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V