ESMR421VSN471MQ50S
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMR421VSN471MQ50S
ESMR421VSN471MQ50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMR421VSN471MQ50S, 420V rated voltajda 470µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanmış bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresine sahiptir. 50 kHz yüksek frekans ripple akımı 3.96A, 120 Hz düşük frekans ripple akımı 2.77A'dir. Through-hole montaj türüne sahip olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.9611 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.77 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V