ESMR421VSN471MA30S
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMR421VSN471MA
ESMR421VSN471MA30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMR421VSN471MA30S, 470 µF kapasitans değerine sahip 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans ve polar yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılan bir komponenttir. 50 kHz'de 3.4463 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.4463 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V