ESMR421VSN331MA25S
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMR421VSN331MA25S
ESMR421VSN331MA25S Hakkında
ESMR421VSN331MA25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarında yerleştirilmek için tasarlanmıştır. 2000 saat 85°C ömür garantisi ile endüstriyel ve genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre devreleri gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 50 kHz'de 2.8457 A ripple akım kapasitesi özellikleri vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.8457 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.99 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V