ESMR421VSN271MR25S
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMR421VSN271MR25S
ESMR421VSN271MR25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMR421VSN271MR25S, 270µF kapasitans ve 420V nominal voltaja sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponen, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 2.6741A ve 120 Hz'de 1.87A ripple akım kapasitesine sunulmaktadır. Through-hole montaj tipine sahip olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6741 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V