ESMR421VSN221MQ30S
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMR421VSN221MQ30S
ESMR421VSN221MQ30S Hakkında
ESMR421VSN221MQ30S, United Chemi-Con tarafından üretilen 220µF kapasitanslı, 420V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve -25°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. 50 kHz'de 2.4453 A ve 120 Hz'de 1.71 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4453 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V