ESMR401VSN471MR35S
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMR401VSN471MR35S
ESMR401VSN471MR35S Hakkında
United Chemi-Con ESMR401VSN471MR35S, 470 µF kapasitesi ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 85°C'de 2000 saat ömür ömrü ile, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilir. -25°C ile 85°C arasında stabil işlem görmesi ve yüksek ripple current kapasitesi (50 kHz'de 3.718 A) ile AC/DC dönüştürücülerde ve regülatör devrelerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.718 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V