ESMR401VSN331MQ35S
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMR401VSN331MQ35S
ESMR401VSN331MQ35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMR401VSN331MQ35S, 330 µF kapasitanslı ve 400V nominal gerilime sahip radial snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değeriyle, -25°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 3.09A ripple akımı ve 120 Hz'de 2.16A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreler, enerji depolama ve EMI/EMC uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.0888 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.16 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V