ESMR401VSN221MQ25S
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMR401VSN221MQ25S
ESMR401VSN221MQ25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMR401VSN221MQ25S, 220µF kapasitansına ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, radial can snap-in kasa tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli şekilde monte edilebilir. -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat lifetime'a sahiptir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 50 kHz'de 2.36A ve 120 Hz'de 1.65A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre uygulamaları ve genel elektronik devrelerine uygun bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3595 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V