ESMQ451VSN681MA50S
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ451VSN681MA50S
ESMQ451VSN681MA50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ451VSN681MA50S, 680 µF kapasitansa ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu paketlemesinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür sunmaktadır. Yüksek voltaj gücünde enerji depolama, filtre ve sivriltme uygulamalarında tercih edilir. Through-hole montajla PCB'ye doğrudan entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V