ESMQ451VSN391MA30S
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ451VSN391MA
ESMQ451VSN391MA30S Hakkında
ESMQ451VSN391MA30S, United Chemi-Con tarafından üretilen 390 µF kapasiteli, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, -25°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V