ESMQ451VSN221MP45S
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ451VSN221MP45S
ESMQ451VSN221MP45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ451VSN221MP45S, 220 µF kapasitansa sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 50 kHz'de 2.217 A ve 120 Hz'de 1.55 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen bileşen, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, filtreleme, enerjilendirme ve EMI suppression uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.217 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V