ESMQ451VSN181MP40S
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ451VSN181MP40S
ESMQ451VSN181MP40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ451VSN181MP40S, 180 µF kapasitanslı ve 450V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaktadır. -25°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ve 1.931 A ripple akım (50 kHz) özelliği ile düşük ve yüksek frekans uygulamalarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.931 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V