ESMQ451VSN151MP35S
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ451VSN151MP35S
ESMQ451VSN151MP35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ451VSN151MP35S, 150 µF kapasitansına ve 450V nominal gerilimine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve enerji dönüştürme sistemlerinde kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 1.7017 A @ 50 kHz, düşük frekans ripple akımı 1.19 A @ 120 Hz'dir. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7017 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V