ESMQ421VSN471MR40S
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ421VSN471MR
ESMQ421VSN471MR40S Hakkında
United Chemi-Con üretimi ESMQ421VSN471MR40S, 470 µF kapasitans değerine sahip yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltage ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Through-hole radial snap-in montaj tipi ile panel montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans, -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 50 kHz'de 3.732 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.732 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.61 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V