ESMQ421VSN331MR30S
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ421VSN331MR30S
ESMQ421VSN331MR30S Hakkında
ESMQ421VSN331MR30S, United Chemi-Con tarafından üretilen 330 µF kapasitanslı, 420V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile doğrudan PCB'ye takılması için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değeri, endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -25°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Yüksek ve düşük frekans ripple akımı özellikleri (50 kHz'de 3.1 A, 120 Hz'de 2.17 A) ile güç kaynağı filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1031 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V