ESMQ421VSN151MP30S
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ421VSN151MP30S
ESMQ421VSN151MP30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ421VSN151MP30S, 150 µF kapasitansına ve 420 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa türünde tasarlanmış olup, through-hole montajı için uygundur. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi sunar. 50 kHz'de 1.859 A ve 120 Hz'de 1.3 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.859 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V