ESMQ401VSN681MR50S
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ401VSN681MR50S
ESMQ401VSN681MR50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ401VSN681MR50S, 680 µF kapasitanslı, 400V rated voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 120 Hz'de 2.96 A ve 50 kHz'de 4.233 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, endüstriyel güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve motor kontrol devreleri gibi yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.233 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.96 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V