ESMQ401VSN471MA30S
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ401VSN471MA30S
ESMQ401VSN471MA30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ401VSN471MA30S, 470µF kapasitansına ve 400V rated gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türü ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (85°C'de) specifications'ına sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 50 kHz'de 3.41A ve 120 Hz'de 2.39A ripple current özelliklerine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, inverter devreleri, motor sürücüleri ve genel amaçlı filtering uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.4177 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.39 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V