ESMQ401VSN271MP45S
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ401VSN271MP45S
ESMQ401VSN271MP45S Hakkında
ESMQ401VSN271MP45S, United Chemi-Con tarafından üretilen 270µF kapasitansında 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi kasa ile tasarlanmış, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile 2000 saat ömür süresi (85°C'de) sunmaktadır. -25°C ile 85°C arası sıcaklık aralığında çalışabilen bu kondansatör, 50 kHz'de 2.388A ve 120 Hz'de 1.67A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, endüstriyel kontrol devreleri ve genel elektronik uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.388 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V