ESMQ401ELL680MLN3S
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMQ401ELL680MLN3S
ESMQ401ELL680MLN3S Hakkında
ESMQ401ELL680MLN3S, United Chemi-Con tarafından üretilen 68 µF kapasitanslı, 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 612 mA ve 120 Hz'de 340 mA ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, regülatörler ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 612 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V