ESMQ401ELL470ML25S
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMQ401ELL470ML25S
ESMQ401ELL470ML25S Hakkında
ESMQ401ELL470ML25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 47µF kapasitansli, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile %504 mA @ 100 kHz ripple current kapasitesine ve %280 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımına sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahip bu komponen, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol sistemleri ve filtering uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 504 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V