ESMQ3B1VSN102MA45W
CAP ALUM 1000UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ3B1VSN102MA
ESMQ3B1VSN102MA45W Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ3B1VSN102MA45W, 1000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V nominal gerilim ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 5.19A ve 120 Hz'de 3.63A ripple akımı özellikleri ile güç kaynakları, şarj devreler ve ses amplifikatörleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.1909 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.63 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V