ESMQ350ELL222ML25S
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMQ350ELL222ML25S
ESMQ350ELL222ML25S Hakkında
ESMQ350ELL222ML25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, Can paket türüne sahip bu kondansatör, Through Hole montaj yöntemi kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. ±20% tolerans ve polar yapısı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri, zaman sabitleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 100 kHz'de 1.944 A ve 120 Hz'de 1.8 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.944 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V