ESMQ251VSN471MP35S
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ251VSN471MP35S
ESMQ251VSN471MP35S Hakkında
ESMQ251VSN471MP35S, United Chemi-Con tarafından üretilen 470µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile güç kaynakları, amplifikatörler, frekans dönüştürücüler ve genel elektronik uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans ve -25°C ~ 85°C çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür sunar. 50 kHz'de 3.167A, 120 Hz'de 2.11A ripple akımı kapasitesi ile yüksek frekanslı devre uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.167 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V