ESMQ251VSN102MA30S
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ251VSN102MA
ESMQ251VSN102MA30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ251VSN102MA30S, 1000 µF kapasitansına ve 250 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalara uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan ürün, -25°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklıklarında 50 kHz'de 4.98 A ripple current taşıyabilir. 85°C'de 2000 saat ömrü ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.98 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V