ESMQ251ELL680ML25S
CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMQ251ELL680ML25S
ESMQ251ELL680ML25S Hakkında
ESMQ251ELL680ML25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 68µF kapasitansiyeli, 250V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegre edilmek için tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresine sahiptir. 684 mA @ 100kHz yüksek frekans ripple akımı ve 380 mA @ 120Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve ağır iş ortamlarında kullanılmak üzere uygundur. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 684 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V