ESMQ201VSN471MP30S
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ201VSN471MP30S
ESMQ201VSN471MP30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ201VSN471MP30S, 470µF kapasitanslı, 200V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi kutu paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen ürün, 50 kHz'de 2.775A ve 120 Hz'de 1.85A ripple akımına dayanabilir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol cihazları ve genel filtreleme uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.775 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V