ESMQ201VSN122MP50S
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ201VSN122MP50S
ESMQ201VSN122MP50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ201VSN122MP50S, 1200µF kapasitansı ve 200V rated voltajı ile radial snap-in montaj tipinde bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. -25°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisinde genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans değeriyle gücü beslenme sistemleri, audio amplifikatörleri, inverter devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında filtreleme ve depolama görevlerini üstlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V