ESMQ201VSN102MR30S
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ201VSN102MR30S
ESMQ201VSN102MR30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ201VSN102MR30S, 1000 µF kapasitansa ve 200 V nominal gerilime sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 4.875 A ve 120 Hz'de 3.25 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel cihazlarda depolama ve filtreleme işlevleri için kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.875 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V