ESMQ201VSN102MP45S
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESMQ201VSN102MP45S
ESMQ201VSN102MP45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ201VSN102MP45S, 1000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajla tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipine sahip olup, through-hole PCB bağlantısı için uygundur. ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahip olan komponent, 50 kHz'de 4.875 A ve 120 Hz'de 3.25 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.875 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V