ESMQ201ELL221MLP1S
CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMQ201ELL221MLP1S
ESMQ201ELL221MLP1S Hakkında
United Chemi-Con üretimi ESMQ201ELL221MLP1S, 220 µF kapasitanslı, 200 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, Can tipi gövdesi ile through-hole montajını destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 1.05 A, 120 Hz'de 700 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, genel devre tasarımlarında filtre, coupling ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.05 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V