ESMQ161VSN392MA50S
CAP ALUM 3900UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ161VSN392MA50S
ESMQ161VSN392MA50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ161VSN392MA50S, 3900 µF kapasitansına ve 160V rated voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. Geniş işletme sıcaklık aralığında (-25°C ~ 85°C) çalışır ve 2000 saat ömrü 85°C'de garantilenmiştir. ±20% tolerans ile sınıflandırılan bu kondansatör, 50 kHz'de 9A ve 120 Hz'de 6A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel cihazlarda kullanım için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V