ESMQ161VSN182MR35S
CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMQ161VSN182MR35S
ESMQ161VSN182MR35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ161VSN182MR35S, 1800µF kapasitansı ve 160V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB'lere direkt entegrasyon sağlar. -25°C ile 85°C arası işletim sıcaklığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömrü garanti eder. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, 50 kHz'de 6.3A ripple current taşıyabilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtrasyon ve energy storage devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.3 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V