ESMQ161ELL471MM40S
CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMQ161ELL471MM40S
ESMQ161ELL471MM40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ161ELL471MM40S, 470µF kapasitansına ve 160V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde, through-hole teknolojisi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür ömrü ile tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ve 1.8A @ 100kHz ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V