ESMQ161ELL331MMP1S
CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMQ161ELL331MMP1S
ESMQ161ELL331MMP1S Hakkında
ESMQ161ELL331MMP1S, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasitansı ve 160V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde sunulan bu polar kondansatör, through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışan komponent, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değeri ile üretilen ürün, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yüksek frekansta (100 kHz) 1.4925A, düşük frekansta (120 Hz) 995mA ripple current kapasitesi sayesinde, güç kaynakları, audio amplifierleri, sürücü devreleri ve endüstriyel elektronik sistemlerinde yer bulur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4925 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 995 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V