ESMQ160ELL682ML25S
CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESMQ160ELL682ML25S
ESMQ160ELL682ML25S Hakkında
ESMQ160ELL682ML25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 6800 µF kapasitanslı, 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş bu kondansatör, 2000 saatlik ömür garantisiyle 85°C'de çalışır. -40°C ile 85°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 100 kHz'de 2.43 A ve 120 Hz'de 2.25 A ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, şarj devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.43 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V