ESMQ100ELL223MM40S
CAP ALUM 22000UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMQ100ELL223MM40S
ESMQ100ELL223MM40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMQ100ELL223MM40S, 22000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile çalışan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığı aralığına ve 2000 saatlik yaşam süresi (85°C'de) karakteristiğine sahiptir. Radial, can paket tipinde through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% toleransla üretilen kondansatör, 100 kHz'de 3.672A ve 120 Hz'de 3.4A ripple current yeteneğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, düşük voltaj güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.672 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V