ESMM451VSN331MQ50T
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMM451VSN331MQ
ESMM451VSN331MQ50T Hakkında
ESMM451VSN331MQ50T, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasitansına sahip 450V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in tipi radial kasa ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 1.005Ohm ESR değerine ve 100kHz'de 3.0316A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile endüstriyel ve güç elektroniği uygulamalarında kullanılan bu kondansatör artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.005Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.0316 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V