ESMM451VSN331MA35S
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESMM451VSN331MA
ESMM451VSN331MA35S Hakkında
ESMM451VSN331MA35S, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasiteli, 450V voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa ile Through-Hole montajına uygun olan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 1.005Ohm ESR değeri ile 100kHz'de 3.0745A ripple akım kapasitesine ve 120Hz'de 2.15A ripple akım değerine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, genel amaçlı güç kaynağı uygulamaları, filtreleme devreleri ve enerjinin düzenlenmesini gerektiren elektronik sistemlerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.005Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.0745 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V