ESMM451VSN221MR30T
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMM451VSN221MR
ESMM451VSN221MR30T Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMM451VSN221MR30T alüminyum elektrolitik kondansatörü, 220 µF kapasitans değeri ve 450V nominal gerilime sahiptir. Through-hole snap-in radial montaj türü ile PCB'ye sabitlenmesi kolaydır. -25°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 1.507Ohm @ 120Hz olup, 100 kHz'de 2.3452 A ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 1.64 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.507Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3452 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.64 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V