ESMM421VSN681MA50T
CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
ESMM421VSN681MA
ESMM421VSN681MA50T Hakkında
ESMM421VSN681MA50T, United Chemi-Con tarafından üretilen 680µF kapasiteli, 420V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal kasa tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sunar. 488mOhm ESR değerine sahip olan bu kondansatör, 120Hz'de 3.15A ve 100kHz'de 4.5045A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi garanti eder. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, UPS sistemleri ve yüksek voltaj devrelerinde kullanılır. Ürün güncel olarak üretilmemektedir (Obsolete status).
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 488mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.5045 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V